Strona główna >> O Nas


WITAMY NA STRONIE O NAS


Działamy na rynku dolnośląskim od 1996 roku. Naszym podstawowym profilem działalności jest sprzedaż laptopów oraz sprzętu IT, serwis sprzętu komputerowego oraz sprzedaż nowych i regeneracja materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek.


W 2008 roku dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług udało nam się uzyskać Partnerstwo Firmy Dell, dzięki czemu możemy Państwu proponować dowolny asortyment firmy Dell w niskich cenach.

Nasza firma prowadzi sprzedaż nowego i używanego sprzętu komputerowego dla odbiorców indywidualnych i firm, udzielając gwarancji na jego jakość i niezawodność. Specjalizujemy się w rozwiązaniach mobilnych, kompleksowym wyposarzaniu firm w sprzęt IT oraz prowadzimy usługi w zakresie stałego nadzoru nad jego poprawnym działaniem .


Proponujemy Państwu nawiązanie współpracy w zakresie dostawy wyżej wymienionych towarów i usług.

W trakcie dotychczasowej działalności nawiązaliśmy i utrzymujemy współpracę z wieloma znanymi i renomowanymi firmami. Jesteśmy pewni, że w pełni zaspokoimy Państwa wymagania zwłaszcza, że posiadamy niezbędną praktykę i wiedzę.